11. legalny bukmacher w Polsce – o kim mowa?

29 października Ministerstwo Finansów ogłosiło, że została przyznana licencja jedenastemu bukmacherowi w Polsce. O kim mowa? Kto jest nowym legalnym bukmacherem w Polsce? Podpowiadamy!

Betfan – informacje ogólne

11 legalnym bukmacherem w Polsce został Betfan – marka z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku od kwietnia 2019 roku. Bukmacher dostępny jest pod domeną Betfan.pl. i swoim klientom oferuje bardzo szeroki wybór zakładów do obstawiania, bonusy powitalne oraz wiele ciekawych opcji.

Co znajdziemy w ofercie Betfan.pl?

Wśród głównych kategorii znajdziemy między innymi Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. Pod każdą z nich czyta wiele ciekawych zakładów do obstawiania, niektóre są własnością Betfan, co oznacza, że nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Jako nowi gracze możemy skorzystać z bonusu powitalnego, a bardziej wymagający klienci mogą skorzystać z gry bez podatku. Gra bez podatku jest możliwa przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a my nie dość, że nie zapłacimy podatku od wygranej (zrobi to za nas bukmacher), to jeszcze możemy powiększyć swoją wygraną o 14 lub 20%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *