Najbliższe wydarzenia na Ligę Angielską

Najbliższe wydarzenia na Ligę Angielską przyniosą aż 10 spotkań, począwszy od  5 października i kończąc na niedzieli 7 października. Najbliższe wydarzenia na Ligę Angielską to nie tylko dużo spotkań ale także mnóstwo ciekawych ofert kursowych u wielu bukmacherów. Już 5 października West Ham United zawita do Brighton gdzie zmierzy się z miejscowymi Mewami. Młoty, pomimo swojego 14 miejsca w tabeli zdają się łapać wiatr w żagle i na pewno nie zamierzają kończyć swojej dobrej passy. Z kolei gospodarze notują coraz gorsze występy w związku z czym warto zagrać kurs 2.87 (fortuna) lub 2.65(totolotek) na korzyść West Hamu, mimo iż ewidentnie goście nie są uważani przez bukmacherów jako faworyt. Drużyna Łukasza Fabiańskiego z pewnością zadba o dobre widowisko po ostatniej efektownej wygranej na własnym stadionie z Manchesterem United.

Sobota przyniesie 6 wydarzeń, z których można wyłonić kilka spotkań z ciekawym kursem. Warto zwrócić uwagę na spotkanie Man.United z Newcastle. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie mecze, jednak nie da się ukryć, że na zwycięstwie najbardziej powinno zależeć Czerwonym Diabłom, i tak też sugeruje oferta bukmacherów. Kurs na ekipę Jose Mourinho to 1,45 w totolotku oraz 1.46 w fortunie. Ciekawie zapowiada się starcie drużyn z 6 i 7 miejsca czyli Watford-Bournemouth. Drużyny te dobrze weszły w sezon i spisują się niespodziewanie dobrze. To spotkanie typowane jest kursami 2.1 na gospodarzy, 3.55 na remis i 3.5 na zwycięstwo Bournemouth, gdzie warto rozważyć zagranie na “0” czyli remis tych zespołów.

Rozpoczęcie niedzieli to szansa na derbowe “wystrzelanie” Gunners’ów, bowiem Arsenal zmierzy się z 17. drużyną Premier League, czyli Fulham Londyn. Fulham notorycznie traci minimum 2,5 gola toteż warto rozważyć zagranie na gole +2.5 i wygraną Arsenalu, kurs na to wydarzenie to 2.04 (fortuna).

Niedziela zakończy się z mocnym przytupem, gdyż będzie to wieczór walki o fotel lidera. Man. CIty- Arsenal, to mecz drużyn z taką samą ilością punktów, warto więc liczyć w tym spotkaniu na wymianę potężnych ciosów i grad goli. Zarówno City jak i The Reds nie mają większego problemu ze strzelaniem po 2 goli na mecz, jednak warto wziąć pod uwagę ostatnią przegraną gospodarzy z Napoli w Lidze Mistrzów. Warto rozważyć w tym spotkaniu kurs 3.55 w fortunie na remis tego szlagieru.

Recenzja LvBetu: https://zapytajbukmachera.pl/lvbet-opinie-oferta/

Recezneja Milenium: https://zapytajbukmachera.pl/milenium-opinie-oferta/

Powyższe recenzje prowadzą do miejsc, które udostępniają wyniki na żywo do spotkań Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *