poniedziałek, Czerwiec 25, 2018

Mecz na który czeka każdy z nas, ponieważ mamy dwóch bardzo solidnych finalistów, którzy będą walczyć o puchar, kończąc ligę z niedosytem.

Na takiej pozycji jest szczególnie Manchester City, albowiem wicemistrzostwo na pewno nie zadowala Jose Mourinho, który już teraz planuje jak rozegrać perfekcyjnie jutrzejsze spotkanie.  Z kolei Chelsea również ma jedyną szansę na osiągnięcie sukcesu w tym sezonie, albowiem w pozostałych rozgrywkach drużyna Antonio Conte również nie zachwycała w tym sezonie.

Jak wiadomo, dni Conte są policzone, dlatego Chelsea na pewno podchodzi bardziej rozkojarzona, niż drużyna Jose Mourinho. Portugalczyk bardzo dobrze wie, jak motywować swoje drużyny przed takimi spotkaniami i wie, że musi zarządzić pełną mobilizację zespołu, który będzie rozgrywać najważniejszy mecz sezonu już jutro, na stadionie Wembley o godzinie 18:15.

Jedno jest pewne, czeka nas wielkie widowisko a zwycięzca może być tylko jeden. Żadna drużyna nie będzie jutro odstawiać nóg i oszczędzać się, nawet pomimo Mundialu, który zbliża się za mniej niż miesiąc czasu – jutro obie drużyny grają o jedyny sukces w tym sezonie. Będzie się działo!

Dzisiejsza publikacja powstała przy współpracy z Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie. Nasz partner w swojej ofercie posiada odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci i dysków komputerowych.

Banner Content
Tags:

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment

FOLLOW US

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM

TAGS

Advertisement

img advertisement

Social