Jose Mourinho zwolniony z Manchesteru United!

Jak poinformował klub z Old Trafford w krótkim i dość lakonicznym komuniakcie, portugalski szkoleniowiec nie jest już trenerem drużyny Czerwonych Diabłów!

Jak brzmi oficjalny komunikat: “Ogłaszamy że Jose Mourinho nie jest już menedżerem pierwszej drużyny. Dziękujemy mu za pracę i życzymy powodzenia w przyszłości”.

Portugalski szkoleniowiec może mówić o bardzo kiepskim sezonie, albowiem drużyna Jose Mourinho ostatnimi czasy spisywała się niezwykle słabo. Potwierdza to tylko fakt, iż Czerwone Diabły zanotowały najgorszy sezon od 28 lat, zdobywając jedynie 26 punktów do tej pory.

Czarę goryczy przelała oczywiście sytuacja z ostatniej niedzieli, kiedy to Liverpool wręcz zdemolował drużynę United – już wtedy mówiono w kuluarach, iż jest to ostatni mecz pod wodzą Jose Mourinho.

Warto dodać, że Portugalczyk zawsze bardzo kiepsko wypadał przed drużynami Jurgena Kloppa, jednak w odniesieniu do całego sezonu nie było to żadną wymówką, która usprawiedliwiałaby trenera z Portugalii.

Drużyna United została przejęta przez aktualnego pomocnika Mourinho, osobę powiązaną dość mocno z klubem, czyli Michaela Carricka.

Więcej na temat nowych spotkań United przeczytamy na stronie bukmacherinternetowy.pl, która udostępnia informację na temat spotkań Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *